• Вы находитесь здесь:

  • Главная
  • О библиотеке

Життя бібліотек «поза кадром…»

/Files/photogallery/PICT0112.JPG

Бібліотека на селі, та і в місті завжди була райським куточком, де читачі знаходили для себе хто розраду, хто втіху, хто науковий чи пізнавальний потенціал. Джерелом знань, історичного і духовного надбань є бібліотека для всіх вікових груп, а у вік комп'ютеризації- центром інформації, котрий передбачає вихід читачів до інтернету.

Основними критеріями роботи бібліотек системи являються показники кількості читачів та книговидачі. Але ж бібліотечна робота це не тільки переписування формулярів, як декому здається на перший погляд. Це робота з книгою, насамперед: її обробка, описувуання, робота з книжковим фондом, редагування каталогів, ведення картотек, облікової документації, господарська діяльність, - вся ця робота залишається поза кадром. Для залучення читачів до бібліотеки бібліотечний працівник займається масовою роботою, індивідуальною роботою з кожним читачем, груповою роботою, клубами за інтересами. Бібліотеки відіграють важливу роль у просвітницькій діяльності дітей та молоді.

Хочеться вірити, що у недалекому майбутньому бібліотечна система району буде у теплих, світлих, сучасно технічно оснащених та обладнаних приміщеннях з великим обсягом нових надходжень літератури та широким діапазоном періодичних видань.

Кол-во просмотров: 453

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.