Тиждень дитячого читання у Миколо-Комишуватській сільскій бібліотеці

2015-03-19

/Files/images/переможцi_та_призери_конкурсу.JPG

Напередодні Всеукраїнського тижня дитячого читання читачі Миколо-Комишуватської сільської бібліотеки, що на Красноградщині, взяли участь у конкурсі «Сторінками книг чудових», який підготували та провели бібліотекар сільської бібліотеки Режило О. Г. та бібліотекар школи Біленко Л. М. Діти з захопленням розповідали про свої улюблені книги, відповідали на питання вікторини «Літературний кругозір», переглянули мультимедійну презентацію про значення книги та читання в житті людини. Перемогу та звання кращого читача села здобула Зозуля Анна. Друге і третє місце жюрі присудило Сорокі Анастасії та Русу Ангеліні. Найактивніші учасники конкурсу отримали грамоти та пам’ятні подарунки.