Світле свято Великодня

2015-04-09

/Files/images/великодня крапанка .jpg

9 квітня для учнів 4 класу М- Комишуватського НВК бібліотекарем сільської бібліотеки Режило О. Г. була проведена година духовності «Світле свято Великдень». Під час заходу діти переглянули відеофільм про історію виникнення свята, дізналися, як правильно збирати великодній кошик, ознайомилися з техніками виготовлення пасхальних яєць. Григоров В., Буцьківський М., Гордієнко Т. підготували для своїх однокласників святкові вірші, а Степаненко В. подарувала гостям заходу сувеніри - Великодніх курчаток, яких виготовила власноруч у техніці модульного оригамі. Бібліотекар НВК Біленко Л. М. провела для присутніх цікавий майстер-клас, на якому всі дружно вчилися розписувати яйця до свята.