У міській бібліотеці відсвяткували 8 Березня

2015-03-10

/Files/images/IMG_5722-e1425999425132.jpg

Напередодні Міжнародного жіночого дня до книгозбірні завітали семикласники НВК № 2 разом із учителем російської мови Тетяною Антоненко. У підготовці урочистого заходу бібліотеці допомагали учениці навчального закладу та активні читачки Вероніка Судакова і Святослава Чуприна. Дівчата й були ведучими свята.

Під час заходу юнаки вітали представниць прекрасної статі з першим весняним святом. Відвідувачам також запропонували переглянути презентацію про історію виникнення 8 березня. Школярів залучили до участі у веселих конкурсах, вікторинах і розвагах. Переможців відзначили призами. Діти читали вірші, співали пісні, слухали сучасні та класичні музичні твори про весну, переглядали уривки з гумористичних програм.

У всіх панував гарний настрій