Година поезії "Наодинці з поезією"

2014-02-11

/Files/images/godina_poez/PICT0217.JPG

Бібліотеки Красноградської ЦБС є не тільки інформаційними центрами, але й центрами громадської активності, зустрічей, спілкування.

У стінах бібліотек знаходять підтримку і розуміння люди різного віку, які самовдосконалюються, мають хобі, визначились у своїх культурних інтересах.

Заходи, що популяризують художнє слово, історичні події, цікаві факти реального життя збирають у бібліотеках пересічних зацікавлених користувачів, активістів громади, дітей, молодь, талановитих земляків.

Ось і 10 лютого в Красноградській центральній районній бібліотеці пройшла година поезії «Наодинці з поезією», яку організувала керівник літературної студії «Обрій», бібліотекар районної бібліотеки для дітей Т.Дмитренко. На зустріч з поетами – земляками були запрошені бібліотекарі району, працівники клубних закладів району, голови сільських рад.

Зустріч поетів з шанувальниками поезії відбулася в піднесеній атмосфері. Прозвучали різнопланові вірші у виконанні поетів Н.Добрінченко, Г.Таран, Т.Тарабанової та Т.Дмитренко. Червоною лінією через виступи пройшла тема любові до рідного краю, філософії життя та кохання.

Поети і слухачі вирішили такі зустрічі проводити традиційно, щоб привнести в наші душі вічні цінності: доброту, милосердя, вірність, віру і любов.

/Files/images/godina_poez/PICT0221.JPG/Files/images/godina_poez/PICT0219.JPG
Кiлькiсть переглядiв: 286

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.