Шевченкові читання

2014-02-07

/Files/images/shevchenkov_chitannya/PICT0175.JPG

В 2014 р. відзначається 200 річчя з дня народження Т.Г.Шевченка.

Цій події присвячені Шевченківські читання, які відбулися в Красноградській районній бібліотеці для дітей з учнями 7-х класів.

Звернення до духовної спадщини українського народу й особи Тараса Шевченка завжди було містком на шляху до взаєморозуміння між народами та взаємозбагачення наших культур. Шевченківські читання - унікальна можливість ще раз звернутись до глибин душі українського народу через призму бачення генія. Феномен поета полягає в тому, що майже кожна нація і народ, звертаючись до кобзаревого слова, знаходить цілюще джерело істини на всі часи.

Юні читачі Пічугова Є., Кравцова О., Ноздрачова Д., та Золотухіна Д. декламували для своїх ровесників вірші та уривки з творів Великого Кобзаря.

Свої вірші прочитали запрошені поетеси - лауреат обласного конкурсу «Вічне слово Кобзаря» Г.Таран та член конгресу письменників України, член міжрегіональної спілки письменників України, керівник літературної студії «Обрій» Т.Дмитренко.

Діти з задоволенням переглянули відеоролик з виступом учасників проекту «На вічну пам'ять великому Кобзарю», який був створений за підтримки національної спілки кобзарів України і кафедри бандури та кобзи Київського національного університету культури і мистецтв. Під час читань була представлена книжкова виставка «З Кобзарем у серці».

Завдяки Шевченківським читанням учні ще раз отримали чудову нагоду насолодитися поезією Кобзаря, доторкнутися до «слова вічного, слова, невмирущого своєю правдою, невідцвітного художньою красою…» (О.Гончар).

/Files/images/shevchenkov_chitannya/PICT0179.JPG/Files/images/shevchenkov_chitannya/PICT0190.JPG/Files/images/shevchenkov_chitannya/PICT0193.JPG/Files/images/shevchenkov_chitannya/PICT0197.JPG