Свято Святого Миколая

2013-12-19

/Files/images/svyatiy_mikolay/PICT0030.JPG

Працівники Красноградської районної бібліотеки для дітей подарували на свято Святого Миколая дітям з особливими потребами справжню казку.

Дійство розпочалося з того, що юні читачки бібліотеки Ірина Шовкова , Анна Зобніна та Катерина Гришина розповіли цікаву історію виникнення цього свята, а потім діти аплодисментами запросили у гості «Нову Новорічну казку». У ній головна героїня, яка не дуже полюбляла чепуритися потрапила до казкового лісу. У лісі з допомогою Ворони, Собачки, Зайчика, Лисички та Вовка вона зуміла побороти в собі лінь та вередливість і стати чемною та привабливою. Святий Миколай їй допоміг потрапити до домівки.

Лялькова вистава дуже сподобалася малюкам і придала веселого настрою. А коли завітав Святий Миколай у виконанні Віталія Коваленка з солодощами та маленькими сувенірами, то радощам не було меж!

І, як потім сказала Олена Мельникова, провідний спеціаліст Красноградського районного центру соціальних служб для дітей та молоді: «Такі свята дуже потрібні дітям для соціальної адаптації і розвитку. Я та батьки дуже вдячні колективу районної бібліотеки для дітей за проведену творчу роботу.» Щирі слова подяки глядачів придали ще більш святкового настрою і організаторам заходу – С. Шаповал, В. Коптєвій і Т. Дмитренко.

Кiлькiсть переглядiв: 227

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.