Всеукраїнський день бібліотек

2013-09-27

/Files/images/DSC_0176.JPG

30 вересня в день Віри, Надії, Любові і матері їх Софії (мудрості) відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Сама назва - Всеукраїнський свідчить, що це свято не тільки професійне, а загальнонародне, адже кожна людина хоча б раз у житті була у бібліотеці, а для багатьох вона стала рідною домівкою, бо без книги нема знань, поступу вперед. 27 вересня на базі бібліотеки – філії с.Ленінське відбулася святкова програма до професійного свята «Храм, де зберігається духовність».

На урочистостях були присутні всі працівники Красноградської централізованої бібліотечної системи. Прозвучали привітання та нагородження грамотами завідувача сектору культури і туризму Мирошниченка М.І., директора Красноградської ЦБС Мельнікової Т.В.. виконуючого директора ПАОП «Промінь» Третьянова Є.А., Кобзівського сільського голови Лугової Л.М.

З задоволенням та під бурхливі оплески присутні бібліотечні працівники та гості прослухали святковий концерт, жарти та привітання колективу Ленінського сільського клубу при активній участі завідувача бібліотеки-філії с.Ленінське Весельської В.В., директора початкової школи Весельської Т.В.

Кiлькiсть переглядiв: 153

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.