Історично-краєзнавчий альманах «Красноград, твоя визвольна осінь…»

2013-09-18

/Files/images/den_vizvolennya_do_dnya_msta_2013/PICT0058.JPG

Працівники Красноградської центральної районної бібліотеки та районної бібліотеки для дітей підготували та провели історично-краєзнавчий альманах «Красноград, твоя визвольна осінь…», із циклу заходів до 70-річчя визволення Краснограда від фашистських загарбників. Глядацька аудиторія складалася із учнів 7-8 класів.

Слайди, фільм, літературно-музична композиція «Пам’ять» у виконанні автора Т.Дмитренко, пісні про Велику Вітчизняну війну та авторські пісні на військову тематику у виконанні Ю.Самсонова сприяли тісному контакту з глядацькою аудиторією.

Питання, які задавали діти ветерану Великої Вітчизняної війни Ширкову О.І. були цікаві та змістовні. Зберегти пам'ять героїчного минулого своїх дідів та прадідів – ось мета цього заходу, як і збереження історичної правди взагалі. І ті сльози на очах юнаків і дівчат – це свідчення про те, що жертви, принесені на вівтар Вітчизни, не були марні.