Казка для дітей села Наталине

2013-06-05

/Files/images/lyalkova_vistava_nataline/9 025.jpg

05 червня 2013 року бібліотекарі Районної бібліотеки для дітей відвідали Наталинський навчально виховний комплекс. Хоча працівники РБД зовсім не професійні артисти з лялькового театру, та з їхньої вдачі вистава «Гарбузова каша» набула досить високого професійного виконання і подарувала всім присутнім малятам справжнісіньке диво.

Ляльки дуже добре налаштували дітей на казковий, довірливий лад. Казка – вигадка, але вона вчить цінувати труд, взаємодопомогу, чесність. Малюки сидячи в затишному залі своєї школи гаряче аплодували Ведмедику і Зайчику, Лисичці і Вовчику, і щиро запрошували казкових героїв ще раз завітати до них в гості.

Добра справа завжди викликає почуття тепла і вдячності, а ще хочеться вірити, що зерно добра колись проросте в наших дітях саме такими якостями.