День юнацької та дитячої книги

2013-03-22

/Files/images/PICT0100.JPG

22.03.2013 року з нагоди дня юнацької та дитячої книги бібліотекарем абонементу для юнацтва Красноградської центральної районної бібліотеки Безлєпкіною М.В. було проведено бібліотечний урок «Чудовий світ книги».

До уваги учнів 9 класу ЗОШ №1 були представлені тематичні виставки літератури різнопланової тематики. Особливу увагу дітей привернула виставка нових надходжень, де були представлені твори сучасних українських авторів.

Під час проведення заходу діти з зацікавленням переглянули документальний фільм «Шлях книги від давнини до теперішнього часу».

Юнаків зацікавила і година цікавих повідомлень та презентація буклету «Поети Росії Красноградщині», яку підготовила та провела бібліотекар читального залу центральної районної бібліотеки Шипакова І.А.