• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Обласний конкурс читців «Вічне слово Кобзаря» в рамках ХХІІ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців ім. Тараса Шевченка.

2013-03-21

/Files/images/PICT00133.JPG

16 березня 2013р. в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відбувся обласний конкурс читців «Вічне слово Кобзаря» в рамках ХХІІ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців ім. Тараса Шевченка. У конкурсі брали участь читці-аматори і автори з районів і міст Харківської області. Журі конкурсу оцінювало художній рівень твору, майстерність та самобутність його виконання.

Нашу Красноградщину в номінації «Автор» представляли поети Тетяна Дмитренко та Галина Таран і мабуть, немає нічого дивного в тім, що додому вони приїхали лауреатами цього конкурсу.

Згодом лауреати приймуть участь у Всеукраїнському літературно-мистецькому святі «В сім'ї вольній, новій…», яке відбудеться у Харкові 22 травня 2013 року.

Тож побажаємо нашим переможцям плідної праці і нових творчих злетів на поетичній ниві.

А ще хочеться особисто привітати Тетяну Дмитренко керівника літературної студії, яка нещодавно стала першою на Красноградщині членом Міжрегіональної Спілки Письменників України та Конгресу Письменників України. Маємо надію, що і в подальшому Красноградщина пишатиметься ще не одним своїм поетом з таким почесним званням.