«Козацькому роду – нема переводу»

2011-10-12

/Files/images/PICT0274.JPG

Сьогодні великої ваги набуває відродження українського козацтва, бо це і відродження України. Указом Президента України 14 жовтня оголошено Днем українського козацтва.

Красноградська центральна районна бібліотека спільно з районною бібліотекою для дітей провели літературно-музичну композицію, присвячену Дню українського козацтва – «Козацькому роду – нема переводу».

На свято були запрошені Отаман обласної паланки Війська Запорізького Анатолій Мельніков та Отаман Орільського полку Сергій Хіврич.

Ведучі заходу – завідувач районної бібліотеки для дітей Т.Тарабанова та бібліотекар абонементу 1-4 класів С.Шаповал підготували цікаві факти з історії козацтва.

Юні козачата-джури з учнями ЗОШ №1 ім. Копиленка із захопленням слухали розповіді Отаманів, приймали участь у конкурсах – «З’їж куліш», «Кращий Гопак», відповідали на запитання вікторини. Найактивніших учасників нагороджено солодкими призами.

Присутні 81 чол.

/Files/images/PICT0283.JPG