Чарівний світ бібліотек

2011-09-30

/Files/images/1 013.jpg

Бібліотеки здавна називають храмами мудрості, бо книга – то наймогутніше джерело і скарбниця знань. Тож символічно, що День бібліотек припадає на християнське свято Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії. Так, з нагоди професійного свята - Дня бібліотек, 30 вересня у приміщенні Березівської школи відбувся урочистий захід, проведений працівниками Красноградської ЦБС - «Чарівний світ бібліотек».

На свято були запрошені представники Красноградської райдержадміністрації, міської та сільських рад, завідувачі бібліотек-філій.

Поздоровили бібліотечних працівників з професійним святом перший заступник Красноградської райдержадміністрації А.Мужевський, міський голова В.Максим, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації М.Мирошниченко, Соснівський сільський голова Т.Лугова., директор Березівської школи Л.Юшко.

Грамотами райдержадміністрації та районної ради з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, за багаторічну плідну працю та вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи району нагороджено завідувачів: міської бібліотеки-філії Шуняєву С., Наталинської бібліотеки-філії Кашубу Н. та завідувача бібліотеки-філії села Ленінське Весельську В., подяку Соснівського сільського голови отримала завідувач Березівською бібліотекою-філією Довгопол В.

Ведучі заходу вдало донесли значимість свята, яке свідчить про визнання вагомої ролі бібліотеки в житті суспільства. Зазначили, що справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного, що саме бібліотекарі допомагають читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу, що подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства.

Учні Березівської школи підготували привітальну сценку, що стала родзинкою свята - діалог баби Параски та баби Палажки. Теплі слова побажань юних артистів залишили приємні враження для усіх присутніх.