Обмін досвідом

2011-05-26

Бланк для тестирования

На виконання наказу управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації від 13.05.2011 р. № 173, 26 травня працівник юнацького відділу Красноградської центральної районної бібліотеки відвідала заняття лабораторії професійної майстерності для працівників ЦБС на тему: «Бібліотечне обслуговування юнацтва та його роль у формуванні нового покоління незалежної держави: до 20-річчя Незалежності України.

Прослухали інформацію головного спеціаліста з бібліотечної справи управління культури і туризму Жарової М. В. щодо перспективи розвитку бібліотечного обслуговування юнацтва в Харківській області.

Отримали консультацію на тему «Юнацька бібліотека як центр патріотичного і національного виховання молодих громадян України»

Були присутні на показовому заході «Огляд творів лауреатів Шевченківської премії України».

На заняття були запрошені працівники бібліотеки для молоді м. Бєлгорода. Що дало змогу обмінятися досвідом роботи, обсудити проблемні питання.

Підведено підсумки обласного конкурсу серед працівників юнацьких абонементів на кращий сценарій масового заходу на тему «Моєї юності свята країна, моє життя й майбутнє — Україна», переможців нагороджено цінними призами.

Учасники отримали методико-бібліографічні матеріали до основних ювілейних дат.

По закінченні занять лабораторії професійної майстерності, учасникам було надано завдання по проведенню масових заходів до 20-річчя Незалежності України.