Перше місце у обласному конкурсі!

2015-05-28

/Files/images/IMG_2516.JPG

У 2015 році відзначається 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні. З цієї нагоди Українська асоціація працівників бібліотек для дітей, Національна бібліотека України для дітей проводять Всеукраїнський сімейний конкурс «Книга пам’яті мого роду».

Головною метою Конкурсу є формування у підростаючого покоління високої патріотичної свідомості, виховання шанобливого ставлення до пам’яті про Перемогу і ветеранів Великої Вітчизняної війни, збереження та усвідомлення знань про історію свого роду, своїх предків, виховання на цій основі поваги до старших поколінь та їхнього вкладу у відстоювання незалежності України.

Сам же конкурс проводиться у двох номінаціях: сімейні книги пам’яті та відеокниги. Учасники конкурсу кожної номінації та вікової категорії разом з батьками готують книгу пам’яті свого роду, яка має бути гарно оформленою, за змістом і жанром за такими напрямами: родинні історії або розповіді про представників родини, які брали участь у Великій Вітчизняній війні — на фронті, в тилу, в партизанських загонах, в підпіллі, були вивезені до Німеччини.

Красноградська района бібліотека взяла участь у першому (обласному) етапі конкурсу. Саме у номінації відеокниги був представлений відеофільм за участі читачки Красноградської районної бібліотеки Катерини Гальон. До створення відеофільму, окрім родини Гальон, шкільного бібліотекаря та учнів 6-го класу Красноградської ЗОШ № 1 ім. О. Копиленка, активно долучилися працівники районної бібліотеки.

Згідно підсумків обласного журі конкурсу Красноградська відеокнига стала кращою у Харківській області у відповідній номінації, а Катерина Гальон посіла перше місце. Отже, вітаємо Катерину, а також усіх, хто долучився до проекту, та чекаємо на другий тур, де головне журі (м.Київ) до 30 вересня 2015 року визначе остаточних переможців, нагородження дипломами та призами яких відбудеться під час святкування Дня захисника України 14 жовтня у Національній бібліотеці України для дітей м. Києва.

Переглянути відеокнигу можна на каналі Красноградської районної бібліотеки за посиланям: www.youtube.com/user/mykrasnograd.

wym-1432809413218

Кiлькiсть переглядiв: 491

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.